Loader

Üzüm Sirkesi 250 cc

Doğal Olarak Sizin

Fiyat

13,95
Stokta Var
  • ÜRÜN DETAY
  • ÜRÜN HAKKINDA
  • TARİFLER
  • YORUMLAR (0)
İçindekiler: Üzüm Meyvesi, Doğal Sirke Mayası, Su.
Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra havayla temas ettiği zaman tortu, renk değişimi ve içinde ana adı verilen şeffaf madde oluşabilir. Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirkeyi tekrar süzerek kullanalabilirsiniz.
Ağırlık: Net 250 cc.
Gülümseten Dükkan Üzüm Sirkesi, İçinde koruyucu, boya ve katkı maddesi içermez.
Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmiştir.Gülümseten Dükkan Üzüm Sirkesi, üzüm meyvesinden geleneksel yöntemle 6 ay süresince bekletilerek doğal fermantasyonla elde edilen bir sirkedir. Isıtılarak içilirse zehirlenmelere karşı faydalıdır. Yemekle birlikte ya da yemekten sonra içilirse hazmı kolaylaştıran etkisi bulunur. Üzüm sirkesinin, iştah kesici özelliği vardır bu yüzden zayıflamaya yardımcı olur. İçilebilir bir sirkedir, kullanım aşamasında mutlaka suyla seyreltilmelidir. Salatalarda ve yemeklerde çok tüketilen bir üründür. Sirkenin, diyabet hastaları için faydaları olduğu gibi yanlış kullanıldığında zararı da olabilir. Bu yüzden diyabet hastaları günde en fazla 1-2 yemek kaşığı tüketmelidir.


Gülümseten Dükkan Üzüm Sirkesi Satın Al

Gülümseten Dükkan Üzüm Sirkenin Zayıflatıcı Etkisi Vardır. Sirke safrayı azalttığından, iştahı keser ve zayıflamaya yardımcı olur. Yemek öncesinde 1 çorba kaşığı Gülümseten Dükkan Üzüm Sirkesi 1 bardak suyla karıştırılıp içilirse iştahın kesilmesini sağlar.  • Bu ürün hakkında yorum yapılmamış...

Yorum Yaz
Yorum yapmak için lütfen giriş yapın ya da üye olun...