Loader

Elma Sirkesi 250 cc

Doğal Olarak Sizin

Normal Fiyat

13,95 

İndirim Oranı

10%

İndirimli Fiyat

12,55
Stokta Var
  • ÜRÜN DETAY
  • ÜRÜN HAKKINDA
  • TARİFLER
  • YORUMLAR (0)
İçindekiler: Elma Meyvesi, Doğal Sirke Mayası, Su.
Saklama Koşulları: Açıldıktan sonra havayla temas ettiği zaman tortu, renk değişimi ve içinde ana adı verilen şeffaf madde oluşabilir. Bunlar bozulma belirtisi değildir ve sirkeyi tekrar süzerek kullanabilirsiniz.
Ağırlık: Net 250 cc.
Gülümseten Dükkan Elma Sirkesi, içinde koruyucu, boya ve katkı maddesi içermez.
Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmiştir.Gülümseten Dükkan Elma Sirkesi, elma meyvesinden geleneksel yöntemle 6 ay süresince bekletilerek doğal fermantasyonla elde edilen bir sirkedir. Antiseptik özelliği bulunan elma sirkesi bakteri ve mikroplara karşı vücudun direncini artırır. Bedeni hastalıklara karşı korur. Bedenin pH değerlerinin korunması sağlar ve vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Yüksek mineral içeren elma sirkesini geceleri yatmadan önce kullanmak uyurken özellikle bacaklara giren krampların giderilmesinde oldukça etkilidir. Bağırsakta faydalı bakterilerin artarak bağırsak hareketlerinin hızlanmasına ve kabızlığın giderilmesine yardımcı olur. İçilebilir bir sirkedir, kullanım aşamasında mutlaka suyla seyreltilmelidir. Dezenfektan olarak da oldukça etkilidir. Sirkenin, diyabet hastaları için faydaları olduğu gibi yanlış kullanıldığında zararı da olabilir. Bu yüzden diyabet hastaları günde en fazla 1-2 yemek kaşığı tüketmelidir.Sirke genel anlamda cilt sağlığına ciddi katkılarda bulunur. Özellikle, elma sirkesi sedef başta olmak üzere birçok cilt hastalığına karşı etkili bir alternatif tedavi şeklidir. Kullanım aşamasında mutlaka, bal ve suyla inceltilmelidir. Bir tatlı kaşığı Gülümseten Dükkan Elma Sirkesini 2 tatlı kaşığı  salatalık suyu ile karıştırın ve cildinize uygulayın. Bu karışım cildinizi temizler. Cilt gözeneklerini açar sıkılaşmasını sağlar.
Soğuk bir bardak su ile yarım fincan Gülümseten Dükkan Elma Sirkesini karıştırın ve buzdolabında bir süre soğutun. Pamuk yardımıyla günde birkaç kere cildinize uygulayın.  • Bu ürün hakkında yorum yapılmamış...

Yorum Yaz
Yorum yapmak için lütfen giriş yapın ya da üye olun...