Loader

Domates Salçası 700 gr.

Doğal Olarak Sizin

Normal Fiyat

19,95 

İndirim Oranı

10%

İndirimli Fiyat

17,95
Stokta Var
  • ÜRÜN DETAY
  • ÜRÜN HAKKINDA
  • TARİFLER
  • YORUMLAR (0)

İçindekiler: Domates ve Tuz
Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Kavanozun üst kısmına zeytinyağı dökerek bekletirseniz salçanızın uzun süreli bir kullanım ömrü olur. 
Ağırlık: 700 gr

Türk Gıda Kodeksi Salça ve Püre Tebliğine Uygun Olarak Üretilmiştir. 

Gülümseten Dükkan Domates Salçası sizler için mevsiminde toplanan domatesler çekirdeği ve kabukları ayrıştırıldıktan sonra doğal kaynatma yöntemleriyle kısık ateşte suyunu çekip koyu bir kıvama gelene kadar kaynatılarak yapılır. Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermemektedir. A ve C vitamin içerir. Taze domatesten yapılan Gülümseten Dükkan Domates Salçamız doğal domatesleri sayesinde C vitamini deposudur. Likopen sebze ve meyvelerde doğal olarak bulunan bir maddedir ve insan vücudu likopen üretmez likopenin %85ide domates ve domates ürünlerinde yer alır. 

Gülümseten Dükkan Domates Salçası Satın Al

Günde 55 gr kadar domates salçası tüketen kişilerin güneş ışınlarının deri üzerinde oluşturduğu hasarlardan korunduğu gözlenmiştir. Yine yapılan bir araştırmada günde 40gr domates salçasına 10gr zeytinyağı karıştırarak tüketenlerin güneş yanığı sonrası oluşan lekelerin %40ına kadar iyileşme gösterdiği gözlenmiştir. Domates ürünlerinin taze veya salça olarak düzenli tüketilmesi prostat kanserine karşı koruyucu etkisi sağlamaktadır.

Gülümseten Dükkan Domates Salçası Satın Al

  • Bu ürün hakkında yorum yapılmamış...

Yorum Yaz
Yorum yapmak için lütfen giriş yapın ya da üye olun...